ÜNİVERSİTE 1.si Yüksekokulumuz Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Öğrencisi Muhammet Said Dursun oldu.

ÜNİVERSİTE 1.si Yüksekokulumuz Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Öğrencisi Muhammet Said Dursun oldu.

  •  11 Mayıs 2019 Cumartesi
  •  1044 Görüntüleme
  •  Yazdır

GURURLUYUZ,MUTLUYUZ

Yüksekokulumuz Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Bölümü Öğrencimiz Muhammed Said Dursun 2018-2019 Öğretim yılında Üniversite Birincisi Olarak mezun oldu. Öğrencimiz Tokat merkez kampüste yapılan mezuniyet töreninde Tokat Valisi Dr.Ozan Balcı beyden diplomasını aldı. Diploma töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi;

Üniversitemiz Lisans birincisi Zile Dinçerler Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Yiyecek İçecek İşletmeciliği bölümü öğrencisi Muhammed Said Dursun konuşmasında, başarı tesadüflerle elde edilemez. Burada önemli olan çaba göstermektir. Başarı için plan yapmıyorsanız, o zaman hükmen başarısızlığı planlıyorsunuz demektir. Ben hayatım boyunca hep en iyisini hedefledim ve bu doğrultuda emek sarf ettim. Başaracağıma bütün kalbimle inandım ve bugün sizlerin karşısındayım. İstemek, ‘istiyorum’ demek değil, harekete geçmektir. Üniversite hayatım boyunca bu,nu bir kez daha anlamış oldum. Bir insan yaşamı boyunca yanında olacak, ona hiçbir zaman arkasını dönmeyecek ve her şartta ellerini sımsıkı tutabilecek insanlar ister. İşte bu insanlara da aile denir. Bizleri dünyaya getirdiğiniz andan itibaren, üzerimize titrediniz, emek verdiniz ve her anımızda yanımızda oldunuz. Hiç şüpheniz olmasın ki, aldığımız eğitim sayesinde, ülkemize yararlı bir yurttaş, size layık birer evlat olmak için, var gücümüzle çalışacağız. Sizlere içtenlikle teşekkür ediyorum. Bize özsaygımızı hatırlatan, özgüvenimizi yeniden inşa eden, kısaca bizi biz yapan, siz değerli akademisyenlere teşekkürü bir borç bilirim dedi. 
Adres : Zile - Alaca Yolu 3. Km. 60400 Zile / Tokat Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.